PROM ART KIELCE - Bieżący Repertuar
9 listopada 2017 godz.19:00  Kieleckie Centrum Kultury

Z okazji 25 - lecia pracy artystycznej Andrzeja Piasecznego zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście  razem z Artystą .

W programie koncertu znajdą się utwory z początków  kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“) , jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“) .

Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów  z najnowszej płyty wokalisty, która ukaże się w październiku 2017.

Artyście  na koncertach będzie towarzyszył  zespół muzyków, z którymi  Andrzej  współpracuje  od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy , instrumenty perkusyjne, instrumenty dęte.

2 grudnia 2017 godz. 14:00 i 17:00 Kieleckie Centrum Kultury

Jak co roku PROM ART przygotowuje dla najmłodszych widzów widowisko z okazji tradycyjnego "MIKOŁAJA". W tym roku pragniemy zaprezentować klasyczną baśń Hansa  Christiana Andersena pt."KRÓLOWA ŚNIEGU" w adaptacji słynnego warszawskiego teatru "SYRENA", z kilkunastoosobową obsadą aktorską i bajeczną scenografią. Dla młodych widzów, jak co roku, MIKOŁAJ przygotuje również słodkie upominki.

"KRÓLOWA ŚNIEGU", którą zaprezentujemy 2 grudnia w Kielcach, to muzyczna baśń ilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi małego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni, miłości i zwycięstwie Dobra nad Złem. W 2001 r. przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5.

Widowisko: 2.grudnia 2017 duża scena Kieleckiego Centrum Kultury Czas trwania: 90 minut z przerwą.

Ceny biletów ( wraz z upominkiem) 85zł I miejsca ( parter, amfiteatr). 65 zł ( loże), 55 zł (balkon rzędy I-IV) 45 zł ( balkon rzędy V-VIII).

godziny spektakli: 14:00 i 17:00

17 lutego 2018 godz. 19:00
Kieleckie Centrum Kultury
                    MROZU
Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów...

W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Mrozu przez lata ewoluował, odszedł od r'n'b i obecnie w jego muzyce znajdziemy dużo odniesień do rdzennego soulu, bluesa i rock'and'roll'a.

 

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster”, udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza.   Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „ Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n' Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Artysta, zdobył też liczne nagrody,  a album „Rollercoaster” pokrył się platyną.

 

Obecnie Mrozu zakończył pracę nad nowym albumem i poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem.

Nowa płyta pokazuje, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia. Na płycie ZEW” pojawią się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie,  że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach chcąc być kojarzony jedynie z tym co tworzy. Fani mieli wielokrotnie okazje usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach ze swoim zespołem.