PROM ART KIELCE - Bieżący Repertuar
22 października 2017 godz.16:00
Kieleckie Centrum Kutury

"Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to?

Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku.

Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę parodiowanych "brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy".

"Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić...

9 listopada 2017 godz.19:00  Kieleckie Centrum Kultury

Z okazji 25 - lecia pracy artystycznej Andrzeja Piasecznego zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście  razem z Artystą .

W programie koncertu znajdą się utwory z początków  kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“) , jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“) .

Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów  z najnowszej płyty wokalisty, która ukaże się w październiku 2017.

Artyście  na koncertach będzie towarzyszył  zespół muzyków, z którymi  Andrzej  współpracuje  od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy , instrumenty perkusyjne, instrumenty dęte.

2 grudnia 2017 godz. 14:00 i 17:00 Kieleckie Centrum Kultury

Jak co roku PROM ART przygotowuje dla najmłodszych widzów widowisko z okazji tradycyjnego "MIKOŁAJA". W tym roku pragniemy zaprezentować klasyczną baśń Hansa  Christiana Andersena pt."KRÓLOWA ŚNIEGU" w adaptacji słynnego warszawskiego teatru "SYRENA", z kilkunastoosobową obsadą aktorską i bajeczną scenografią. Dla młodych widzów, jak co roku, MIKOŁAJ przygotuje również słodkie upominki.

"KRÓLOWA ŚNIEGU", którą zaprezentujemy 2 grudnia w Kielcach, to muzyczna baśń ilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi małego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni, miłości i zwycięstwie Dobra nad Złem. W 2001 r. przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. Na spektakl zapraszamy dzieci od lat 5.

Widowisko: 2.grudnia 2017 duża scena Kieleckiego Centrum Kultury Czas trwania: 90 minut z przerwą.

Ceny biletów ( wraz z upominkiem) 85zł I miejsca ( parter, amfiteatr). 65 zł ( loże), 55 zł (balkon rzędy I-IV) 45 zł ( balkon rzędy V-VIII).

godziny spektakli: 14:00 i 17:00