PROM ART KIELCE - KUP BILETY

 Informujemy Państwa, że bilety na nasze imprezy można kupić w kasach biletowych, online, bądź zamówić lub  zarezerwować u organizatora:

 1.       Kasa Polskie Biuro Podróży w Kielcach ul Sienkiewicza 26 tel 41 368 05 63.

 2.       Kasa Kieleckie Centrum Kultury Kielce Pl. Moniuszki 2b tel.41 343 81 42.

 3.       Zakupy online serwis bilety24.pl ( wejście w aplikację powyżej).

 4.       Rezerwacje i zamówienia zbiorowe PROM ART tel 504 131 905 email: kielce@prom-art.pl

 

 Uwaga:

 Bilety zakupione na imprezy nie podlegają zwrotom ani zamian na inny, za wyjątkiem przypadku odwołania wydarzenia,  zmiany daty lub miejsca wydarzenia.

 Brak takich możliwości regulowany jest na podstawie art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. z 2014 r. poz. 827), biorąc pod uwagę, że Sprzedawca świadczy usługi związane z wydarzeniami rozrywkowymi,  sportowymi lub kulturalnymi, a w umowie oznaczany jest dzień lub okres świadczenia usługi, nabywcy nie przysługuje  prawo odstąpienia od zawartej umowy na podstawie art. 27 cytowanej ustawy.

Uwaga !  Aby skorzystać z rabatów należy złożyć zamówienie na bilety wypełniając poniższy formularz, osobom zamawiającym 2 bilety przysługuje  10 % rabatu , a dla osób kupujących minimum 4 bilety 15%  . Promocja jest dostępna wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza.
Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy sie z Państwem na podany numer telefonu w celu ustalenia formy odbioru lub przesłania biletów oraz dostepności wybranych miejsc. Promocje kończą sie na dwa dni przed koncertami.