„Archimedes” - musicalowy spektakl dla dzieci, wyreżyserowany przez autora wielu widowisk telewizyjnych i teatralnych Krzysztofa Jaślara, z muzyką Krystyny Kwiatkowskiej - autorki wielu przebojów dla najmłodszych, w tym słynnej ponadpokoleniowej piosenki "Zuzia, lalka nieduża". Główną rolę - profesora Rozumnego, który w sposób jasny i wesoły przekazuje wiedzę na temat największych wynalazków ludzkości - zagra znakomity aktor Krzysztof Tyniec. Podczas spektaklu, w pełnych humoru dialogach i piosenkach, poznamy historię odkrycia dynamitu i konsekwencje tego faktu, dowiemy się, o co właściwie chodzi ze słynnym jabłkiem Newtona, z gotującą się wodą i skaczącą pokrywką oraz co wspólnego ma parowóz ze Szkocją. Naukowe treści zawarte w piosenkach poniesie pełna ekspresji muzyka w musicalowych aranżacjach. Producentem spektaklu jest Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej.
Już od godz. 18:00 partnerzy projektu "Kielce - Raj dla Dzieci" zapraszają do specjalnie przygotowanej strefy zabawy, w której na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Uwaga; Sprzedaż biletów dostępna jest w następujących punktach: Organizator "Prom-Art" - zamówienia zbiorowe, obsługa zamówień indywidualnych wraz z wysyłką biletów. Kasy: Kieleckiego Centrum Kultury tel. 41 343-81-42, Polskiego Biura Podróży - tel. 41 368 05 62. bilety online: bilety24.pl, kupbilecik.pl

 

W stacjonarnych punktach sprzedaży obowiązuje 10% zniżki dla dzieci.

PROM-ART Leszek Janiszewski

NIP: 657-166-43-63 

Regon: 290358745

25-356 Kielce ul. Chopina 15/98

 

Formularz zamówienia biletów

KONTAKT

PROM-ART Leszek Janiszewski

tel. +48 504 131 905

email: kielce@prom-art.pl